147
210311

BORDSUPPSATS, Empirestil 1800/1900-tal.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
532 - 710 EUR
556 - 741 USD
Klubbat pris
12 000 SEK

Daphne uppbärandes korg med glasinsats. Höjd 37 cm.

Lagning. Slitage på förgyllning. Troligen senare glasskål.