151
218703

REGISSÖRSSTOLAR, ett par, 1900-talets andra hälft.

Utropspris
2 000 - 2 500 SEK
177 - 221 EUR
184 - 230 USD
Klubbat pris
5 500 SEK

Krompläterat stål, sits och rygg och äggskalsgult konstläder.

Slitage, något rostanlupna. (2)