151
218703

REGISSÖRSSTOLAR, ett par, 1900-talets andra hälft.

Utropspris
2 000 - 2 500 SEK
194 - 242 EUR
222 - 277 USD
Klubbat pris
5 500 SEK

Krompläterat stål, sits och rygg och äggskalsgult konstläder.

Slitage, något rostanlupna. (2)