17
210791
Okänd konstnär 1900-tal

Utan titel

Blandteknik och assemblage på kartong, 65 x 50 cm.

Utropspris:

6 000 - 8 000 SEK

652 - 870 EUR

Klubbat pris:
5 500 SEK
Proveniens

Enligt uppgift Galerie Bleue, Stockholm.