189
221905

LJUSSTAKAR, ett par. Frankrike, 1800-tal.

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
265 - 353 EUR
276 - 368 USD
Klubbat pris
6 000 SEK

Förgylld och mörkpatinerad brons. Tassfötter. Bladhölstrat skaft. Höjd 28 cm.

Slitage.