191
221912

LJUSSTAKAR, ett par. Frankrike, 1800-talets första hälft. Empire.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
569 - 759 EUR
651 - 869 USD
Klubbat pris
11 500 SEK

Förgylld brons. Rund for. Räfflat skaft. Reliefdekor. Höjd 26 cm.