210211

INDUSTRILAMPA, järn. 1900-talets första hälft.

Utropspris
1 500 SEK
132 EUR
138 USD
Klubbat pris
3 000 SEK
Malou Haglund
Malou Haglund
Värderingsman
+46 (0)727 33 27 20

Svartlackerad järn och stål. Ställbara leder med bordsmontering. Längd 85 cm.

Slitage, repor, rostanlupen.