202
203982

VAS, keramik. Sverige. Sign VN. 1920-tal.

Utropspris
2 000 - 3 000 SEK
177 - 265 EUR
184 - 276 USD
Klubbat pris

Konande med figurer i låg relief i kartuscher i blått, brunt och grönt mot beige fond. Glaserat lergods. H 19.

Obet glasyrslitage.