206
220467

SKÅL PÅ FOT, opalinglas, Frankrike, ca 1880-tal.

Utropspris
1 800 SEK
171 EUR
195 USD
Klubbat pris
2 400 SEK
Malou Haglund
Malou Haglund
Värderingsman
+46 (0)727 33 27 20

Förgyllda mässingsdetaljer i form av löv. Höjd 12 cm.