223
217198

KONSOLBORD. Empire. Sverige, 1800-talets början.

Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
883 - 1 320 EUR
921 - 1 380 USD
Klubbat pris

Förgyllt och bronserat. Dekor av lyra och festong. Skiva i marmor. L 80, b 41, h 79.

Dekorbortfall. Slitage. Senare skiva.