228
222567

Lars Henning Boman

(Sverige, 1720-1790)
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 620 - 3 490 EUR
2 740 - 3 650 USD
Klubbat pris
Lars Henning Boman
(Sverige, 1720-1790)

Ekivok salongsinteriör

Signerad L:H: Boman Pinxit. Kantförstärkt duk 27 x 22,5 cm. Samtida förgylld och bronserad ram med pärl- och bandstav.