237
220118

Pie Gould

Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
887 - 1 330 EUR
935 - 1 400 USD
Klubbat pris
8 000 SEK
Pie Gould

"En ny början"

Signerad Pie Gould och daterad 2006. Duk 60 x 60 cm.