237
220118

Pie Gould

Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
949 - 1 420 EUR
1 090 - 1 630 USD
Klubbat pris
8 000 SEK
Pie Gould

"En ny början"

Signerad Pie Gould och daterad 2006. Duk 60 x 60 cm.