247
222778

Takarmaturer, ett par. mässing. 1800-tal.

Utropspris
2 000 - 4 000 SEK
180 - 360 EUR
190 - 380 USD
Klubbat pris
3 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Tidigare jakthorn. Längd 113, höjd 57 cm.

Slitage.