257
221495

BORDSLAMPA, senempire. Frankrike 1800-talets första del.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
759 - 949 EUR
869 - 1 090 USD
Klubbat pris
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Kolonnformad. H 43 exkl elmontage.

Slitage. Renoverad. Tidigare för rovolja.