259
221499

SKRIVSTÄLL, brons, empirestil, 1800-tal.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
581 - 775 EUR
665 - 887 USD
Klubbat pris
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Patinerat och förgyllt. Form av sarkofag krönt med urna. Dekor med maskaron och putti. L 20.

Slitage.