316
221737

KÅSOR, 2 st, silver, bl a Johan Leffler, Falun 1778.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
530 - 706 EUR
552 - 737 USD
Klubbat pris
5 200 SEK

Ovala på indragen fot. Dekor av bucklor. Längd 12 - 16,5 cm.

Lagning. småbucklor.

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

124. Alexander H Damsbo & Henrik Ingemann Nielsen, fåtölj/bord, "HC- Andersen Chair", ed. 3/49, Källemo, efter 2005.
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
Budhistorik
38 000

ditt bud
Aktuellt bud:
38 000 SEK