337
225073

PLAKETT, emalj på koppar. Indien 1900-talets början.

Utropspris
5 000 SEK
474 EUR
543 USD
Klubbat pris

Rektangulär med polykrom erotisk scen med fem figurer. 9 x 12,5 cm.

Hörnen med emaljskador.