356
210551

TALLRIKAR, ett par, porslin. Märkta N med kejserlig krona. Sekelskiftet 1900.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
530 - 706 EUR
552 - 737 USD
Klubbat pris

Tryckt, målad samt förgylld dekor av Napoleon till häst. Diam 22.

Slitage.