369
224351

LEJONFAMILJ, 4 delar. Tyskland/Frankrike, 1900-talets början.

Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 650 - 3 530 EUR
2 760 - 3 680 USD
Klubbat pris

Bestående av hane, hona samt två ungar. Mekaniska skyltfigurer. Beige plysch. Ca längd: hane 230, hona 215, ungar 65 resp 55 cm.

Skador, lagningar. Funktion ej provad. Drivmekanism saknas.