369
224351

LEJONFAMILJ, 4 delar. Tyskland/Frankrike, 1900-talets början.

Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 850 - 3 800 EUR
3 260 - 4 340 USD
Klubbat pris
Erik Ingare
Erik Ingare
Värderingsman
+46 (0) 766 64 67 24

Bestående av hane, hona samt två ungar. Mekaniska skyltfigurer. Beige plysch. Ca längd: hane 230, hona 215, ungar 65 resp 55 cm.

Skador, lagningar. Funktion ej provad. Drivmekanism saknas.