Madeleine Pyk – en samling F769
378
225576

FIGURIN, brons. Qing dynastin (1644-1914).

Utropspris
5 000 - 7 000 SEK
474 - 664 EUR
543 - 760 USD
Klubbat pris
Malou Haglund
Malou Haglund
Värderingsman
+46 (0)727 33 27 20

Stående lohan. H 16,5.

Ställvis slitage med repor.