382
225626

Jean Louis Grégoire

(Frankrike, 1840-1890)
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 060 - 1 320 EUR
1 110 - 1 380 USD
Klubbat pris
Jean Louis Grégoire
(Frankrike, 1840-1890)

JEAN LOUIS GRÉGOIRE. Skulptur, brons. Signerad J Gregoire.

Flöjtspelande gosse. Brunpatinerad brons, h 26,5.

Patina. Viss ytsmuts. Spricka vid vänster vrist samt vid höger armbåge. Sockel med nagg.