388
210605

SKED, Johan Wickman, Hudiksvall (verksam 1750-1755 (1758)).

Utropspris
4 500 - 5 500 SEK
392 - 480 EUR
411 - 502 USD
Klubbat pris
4 200 SEK

Delvis förgylld, platt skaft med svisselerad stjärna, i bladet strålande sol och bladranka, skaftet med stämplat ägarmonogram.