390
213567

TUMLARE, Johan Wickman, Hudiksvall (verksam 1750-1755 (1758)).

Utropspris
2 000 SEK
174 EUR
182 USD
Klubbat pris
4 000 SEK

Delvis förgylld, vågband, svissilerade initialer. Diam 6 cm.

Obetydliga bucklor.