403
224774

Claes Oldenburg

(Sverige/USA, 1929-2022)
Utropspris
5 000 - 7 000 SEK
441 - 618 EUR
460 - 645 USD
Klubbat pris
5 000 SEK

Claes Oldenburg
(Sverige/USA, 1929-2022)

"Figure and phallus I"

Färgetsning, 1975, signerad med blyerts 50/60, utgiven av Petersburg Press, New York. 60 x 45 cm.

Ej examinerad ur ram.

Axsom/Platzker 118.