428
224579

SOCKEL, 1900-tal.

Utropspris
1 000 - 1 200 SEK
88 - 106 EUR
92 - 110 USD
Klubbat pris
1 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61
SOCKEL, 1900-tal.

Delvis metallskodd. Längd 47, bredd 47 cm, höjd 51 cm.

Slitage. Bucklor.