493
226591

FIGURIN, patinerad brons. Kina, 1700-tal.

Utropspris
5 000 - 6 000 SEK
478 - 573 EUR
542 - 651 USD
Klubbat pris

Stående guanyin på lotustron. Träställ. H 12.

Slitage.