Madeleine Pyk – en samling F769
493
226591

FIGURIN, patinerad brons. Kina, 1700-tal.

Utropspris
5 000 - 6 000 SEK
474 - 569 EUR
543 - 651 USD
Klubbat pris

Stående guanyin på lotustron. Träställ. H 12.

Slitage.