Signerad Bert Stern och daterad 2009 och numrerad A.P 38/60 a tergo. Copyright-stämpel a tergo. Enligt bifogat signerat certifikat kopierad 2009. Digital print, bildyta 57 x 50 cm.
Proveniens
Inköpt direkt av konstnären.
×
Logga in
Kunde inte logga in