500
213641

KOHUD. Argentina 1970-tal. 226,5 x 198,5 cm.

Utropspris
2 000 - 3 000 SEK
174 - 262 EUR
182 - 274 USD
Klubbat pris
1 000 SEK

Stämpelmärkt: "Curtido al Cromo, Industria Argentina, Curtiduira Rio Quinto, Mercedes (San Luis), Republica Argentina". Svart- och brunspräcklig.

Ställvis slitage, smärre skador och hål.