503
224535

GRAVYR, Gustav III, 1700-tal.

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
263 - 351 EUR
273 - 365 USD
Klubbat pris
5 000 SEK
Malou Haglund
Malou Haglund
Värderingsman
+46 (0)727 33 27 20
GRAVYR, Gustav III, 1700-tal.

Med förgylld ram. "Gustave III. Roi de Suede". 24 x 18 cm.

Gulnade, fuktfläckar.