505
224539

GRAVYR i RAM, 1700/1800-tal

Utropspris
5 000 - 7 000 SEK
436 - 610 EUR
456 - 639 USD
Klubbat pris
7 500 SEK
Malou Haglund
Malou Haglund
Värderingsman
+46 (0)727 33 27 20
GRAVYR i RAM, 1700/1800-tal

Kolorerad gravyr av offerscen i oval ram med pärlstavsdekor. Höjd 28, bredd 23,5 cm.

Slitage, krackelyrer, sprickor.