51
215797

Axel Törneman

(Sverige, 1880-1925)
Utropspris
40 000 - 60 000 SEK
3 550 - 5 320 EUR
3 700 - 5 560 USD
Klubbat pris
Axel Törneman
(Sverige, 1880-1925)

AXEL TÖRNEMAN. Signerad Törneman. Olja på duk.

"Norrström". Duk 134 x 54,5 cm.
Kvinna och man reser sig upp ur Mälarens primära utlopp i Östersjön.

Krackelyrer.

Införselmoms