512
222193

Djuric Miodrag Dado

(Frankrike, 1933-2010)
Utropspris
5 000 SEK
474 EUR
543 USD
Klubbat pris

Djuric Miodrag Dado
(Frankrike, 1933-2010)

DJURIC MIODRAG DADO, bok med 11 etsningar inkl omslag. Sign o numr 65/175

"Kafka, Dado, un lecture de Kafka, Le Terrier". Omslag saknar signatur. Utgiven av Centre de Recherches Internationales des Arts Plastiques et de l'Écrit 1985. Lösa blad i tygklädd kassett. 35 x 26,8.

Obetydligt slitage. Kassetten har smärre fläckar.