524
136511

BÄGARE, silver, av Carl Petter Norlin, Malmö 1833. 421 g.

Utropspris
5 000 - 6 000 SEK
444 - 532 EUR
463 - 556 USD
Klubbat pris

Delvis förgylld. Graverad kartusch. H 20,5.

Smärre slitage.