532
227030

KONSOLBORD, Karl Johan 1800-talets första hälft.

Utropspris
5 000 - 7 000 SEK
444 - 621 EUR
463 - 648 USD
Klubbat pris

Fanerat med mahogny samt bronserade detaljer. Längd 103 cm, bredd 46 cm, höjd 76 cm.

Spricka.