554
227348

DUBBBELKAROTTER, 2 st, pläter. England 1800-tal.

Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
355 - 444 EUR
374 - 468 USD
Klubbat pris
Malou Haglund
Malou Haglund
Värderingsman
+46 (0)727 33 27 20

Ovala med lock, pärstavsdekor. Längd 26 cm.

Smärre slitage