562
221893

ZEBRASKINN, 1900-talets första hälft.

Utropspris
12 000 SEK
1 050 EUR
1 120 USD
Klubbat pris
10 000 SEK

Med huvud, man och svans. Uppfodrad på svart ylletyg. Längd inkl svans 315, bredd 196 cm.

Slitage

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

406. Ingrid Dessau, matta, rya, ca 226 x 155 cm, signerad ID KLH.
Utropspris
18 000 - 20 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
Fair warning
Fair warning
14 000

ditt bud
Aktuellt bud:
14 000 SEK