562
221893

ZEBRASKINN, 1900-talets första hälft.

Utropspris
12 000 SEK
1 060 EUR
1 110 USD
Klubbat pris
10 000 SEK

Med huvud, man och svans. Uppfodrad på svart ylletyg. Längd inkl svans 315, bredd 196 cm.

Slitage