580
227793

BORDSLAMPOR, ett par. Empirestil.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
526 - 701 EUR
547 - 729 USD
Klubbat pris
7 000 SEK
Malou Haglund
Malou Haglund
Värderingsman
+46 (0)727 33 27 20

Kolonnfornad stensockel krönt av förgylld brons sfinx. Vita skärmar medföljer. Höjd inkl skärm 54,5 cm.

Nagg och slitage.