587
222337

SKULPTUR, trol skyltfigur, tidigt 1900-tal.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
969 - 1 160 EUR
1 110 - 1 330 USD
Klubbat pris

Bemålad papier-maché. Vikt ca 80 kg. L 200, h 90.

Skador, lagningar.