60
217374

STEKFAT, porslin. Qingdynastin, Qianlong 1736-95

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
265 - 353 EUR
276 - 368 USD
Klubbat pris
3 400 SEK

Dekor i famille rosefärger av figurscen. Längd 28,5 cm.

Obetydlig kantnagg, slitage på dekoren.

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

402. Alex Katz, "Cane Garden Bay 2".
Utropspris
8 000 000 - 10 000 000 SEK
Budhistorik
5 600 000

ditt bud
5 500 000

ditt bud
5 400 000

ditt bud
5 300 000

ditt bud
5 200 000

ditt bud
5 100 000

ditt bud
5 000 000

ditt bud
Aktuellt bud:
5 600 000 SEK