77
218085

Japansk konstnär, 1900-tal

(Japan)
Utropspris
2 000 - 2 500 SEK
190 - 237 EUR
217 - 271 USD
Klubbat pris
Japansk konstnär, 1900-tal
(Japan)

Erotiskt motiv

Akvarell 24 x 34 cm.

Veck.