8
223019
Lars Lerin
(Född 1954)

"Svolvaer"

Signerad Lars Lerin och daterad mars 1988. Akvarell 75 x 104 cm.

Oramad.

Utropspris:

30 000 - 40 000 SEK

3 261 - 4 348 EUR

Klubbat pris:
60 000 SEK
Kontakta specialist
Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)8 614 08 57