223019

8. LARS LERIN, "Svolvaer".

Signerad Lars Lerin och daterad mars 1988. Akvarell 75 x 104 cm.

Oramad.

Följerätt
Ja
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK/3 261 - 4 348 EUR
Klubbat pris
60 000 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Aringer

Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst

+46 (0)8 614 08 57
karin.aringer@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto