223019

8. LARS LERIN, "Svolvaer".

Signerad Lars Lerin och daterad mars 1988. Akvarell 75 x 104 cm.

Oramad.

Följerätt
Ja
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK / 3 261 - 4 348 EUR
Klubbat pris
60 000 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Aringer

Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst

+46 (0)8 614 08 57
karin.aringer@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto