93
217992

MÅNSKENSLAMPA, glas och mässing. 1800-talets andra hälft.

Utropspris
2 000 - 2 500 SEK
177 - 222 EUR
185 - 231 USD
Klubbat pris
2 700 SEK
Malou Haglund
Malou Haglund
Värderingsman
+46 (0)727 33 27 20

Etsad dekor av blommor. Höjd 42 cm (exkl kedjor)

Slitage.