115
258919

RING, checker- och rundslipad rosenkvarts,18k rosa guld. 2000-tal.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
523 - 697 EUR
547 - 730 USD
Klubbat pris

St 17,5/54.

Obetydligt slitage.