117
258934

RING, oval fasettslipad ametist, 14k guld. 1900/2000-tal.

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
287 - 383 EUR
325 - 433 USD
Klubbat pris

St 19/60.

Smärre slitage.