250282

305. CHANEL, halsband 1980-tal.

Guldfärgad kedja med logoprydda rundlar. Märkt: " CHANEL Made in France" samt med C. Längd 83 cm.

Obetydligt slitage

Följerätt
Nej
Utropspris
1 000 - 1 500 SEK/104 - 157 EUR
Klubbat pris
3 000 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Malin Sveholm

Malin Sveholm
Chef program- och eventavdelningen, specialist fashion

+46 (0)8 614 08 73
malin.sveholm@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto