305
250282

CHANEL, halsband 1980-tal.

Utropspris
1 000 - 1 500 SEK
97 - 145 EUR
111 - 166 USD
Klubbat pris
3 000 SEK
CHANEL, halsband 1980-tal.

Guldfärgad kedja med logoprydda rundlar. Märkt: " CHANEL Made in France" samt med C. Längd 83 cm.

Obetydligt slitage