250282

305. CHANEL, halsband 1980-tal.

Guldfärgad kedja med logoprydda rundlar. Märkt: " CHANEL Made in France" samt med C. Längd 83 cm.

Obetydligt slitage

Följerätt
Nej
Utropspris
1 000 - 1 500 SEK/104 - 157 EUR
Slutpris (inkl. köparprovision)
3 675 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Malin Sveholm

Malin Sveholm
Chef program- och eventavdelningen, specialist fashion

+46 8-6140873
malin.sveholm@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto