305
250282

CHANEL, halsband 1980-tal.

Utropspris
1 000 - 1 500 SEK
88 - 132 EUR
92 - 138 USD
Klubbat pris
3 000 SEK
CHANEL, halsband 1980-tal.

Guldfärgad kedja med logoprydda rundlar. Märkt: " CHANEL Made in France" samt med C. Längd 83 cm.

Obetydligt slitage