308
250704

CHANEL, weekendbag, 1980-tal.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
883 - 1 060 EUR
921 - 1 110 USD
Klubbat pris
18 000 SEK
CHANEL, weekendbag, 1980-tal.

Svart quiltat lammskinn med två handtag samt löstagbar axelrem. Dragkedja med dekorativ tofs. På kortsidor präglad logotyp. Invändigt fodrad med vinrött skinn. Stämpelmärkt "CHANEL". 50 x 30 x 25 cm.

Obetydligt slitage, visst slitage längs undersidans kanter.