315
255201

CHANEL, jacka, 1980-tal

Utropspris
2 000 - 2 500 SEK
177 - 221 EUR
184 - 230 USD
Klubbat pris
2 800 SEK
Johanna Fock
Johanna Fock
Specialist Fashion
+46 (0)708 92 19 74
CHANEL, jacka, 1980-tal

Siden. Midjekort modell med axelvaddar. Dragkedja fram. Svart botten med mönster av bl.a. kedjor. Fodrad med svart siden. Etikettmärkt "CHANEL PARIS". Rygglängd mitt bak 62 cm, midjevidd 80 cm, ärmlängd 50 cm.

Obetydligt slitage, några trådar har gått.